Spordialaspetsiifiline testimine
saavutus- ja harrastussportlastele

FysioMedica füsioterapeudid on välja töötanud erinevate spordialade kaupa kehaliste võimekuste testid ja hindamismeetodid, mis aitavad välja selgitada kehalise võimekuse ja võimalikud vigastuste riskid. Sportlane saab seeläbi teadlikumalt treenida ja vigastusi ennetada.
BRONEERI AEG TESTIMISELE SIIT:  /broneeri-aeg

Miks tulla testima? 

Iga inimene areneb erinevalt ning meid kujundavad igapäevased harjumused ja tegevused. Kuigi anatoomia on sama, siis on igaühel erinevad skeleti-lihaskonna omadused - liigeste liikuvus ning lihaste jäikus, elastsus, pikkus ja jõud on erinevad.

Füüsiline ettevalmistus võib olla ka meeskonna sportlaste hulgas väga erinev, kuid treenitakse kõiki nö ühe puu järgi.

Kui me ei ole teadlikud oma kehalisest võimekusest ning füüsise nõrkadest lülidest, siis võime väga lihtsalt endale treeningu või võistluste käigus liiga teha ja end vigastada.

Testimine toob objektiivsete leidudena välja nii tugevused kui nõrkused ning selle alusel saab sportlane oma treeningkava professionaalselt ja individuaalselt üles ehitada või meeskonnasportlane ennast spetsiaalsete harjutustega toetada ja vigastusi ennetada.


Testima saab tulla nii individuaalsportlane kui ka terve meeskond. Iga spordila testid on spetsiaalselt valitud konkreetse ala spetsiifikast lähtudes. Hindame keha funktsioone, mida harrastataval spordialal kõige enam vaja läheb ning kasutatakse. Iga testimise järgselt anname kirjaliku tagasiside koos mõõdetud tulemuste ja individuaalsete soovitustega. Nõustame vajadusel ka treenereid ja lapsevanemaid.
Oodatud kõikide spordialade esindajad.

PAKETID

Individuaalsportlane

- testimised vastavalt spordialale

- testimistulemused kirjalikult

- füsioterapeudi tagasiside

- individuaalsed soovitused (sh. harjutused) füsioterapeudi poolt

69€

 

Grupi/meeskonna pakett

alates 8 osalejat

- testimised vastavalt spordialale

- füsioterapeudi tagasiside sportlasele ja/või treenerile

- kirjalik grupi/meeskonna tagasiside

30€/sportlane