HUMAN TECAR - ÜKS MEETOD, LÕPUTUD EELISED 

Terav valu, krooniline osteoartikulaarne ja lihaspatoloogia, väsimus ning stress: Human Tecar lahendab kõik need probleemid, pakkudes kohe, tõhusaid ja püsivaid lahendusi. 
Sajad professionaalsete spordi meeskondade meditsiinitöötajad kasutavad seda, et maksimeerida oma sportlaste jõudlust ja kiirendada taastumist. Human Tecari tööviis ei piirdu ainult spordimeditsiinis kasutamisega. Tänapäeval kasutatakse Human Tecarit paljudes valdkondades, nagu näiteks konservatiivne ravi, operatsioonijärgne rehabilitatsioon, venoosse ja lümfisüsteemi haigused ning stressiga seotud vaevuste raviminemedical.


Human Tecar toimib eelkõige temperatuuri abil ning kontrollitava verevoolu stimulatsiooni abil. See eelkõige organiseerib minimaalseid temperatuuri erinevusi mõjutatud piirkondades, avaldades olulist mõju biokeemilistele protsessidele, mis põhjustavad tasakaalutust. Tänu uute tehnoloogiate väljatöötamisele, võib Human Tecar tööviis tõhusalt mõjutada kehalist biomehaanikat propriotseptiivse treenimisega ja seda koos neuromuskulaarse stimuleerimisega (keskendunud vibratsioonide helisüsteem), mis kõrvaldab valu ja annab juurde jõudu, lihaste toonust, trofismi ning tasakaalu.

Human Tecar MO kiired tulemused ja terapeutiline täpsus tulenevad peamiselt kahest peamisest tegurist:

  • Pikaajalise ja korduva teraapia läbiviimise võimalus; isegi kaks või enam protseduuri ühe päeva jooksul.

  • Võimalus valikuliselt mõjutada erinevaid kehasiseseid mehhanisme, mis aitavad keha tasakaalu taastada.
For more information about installing the Google Tag Manager snippet, visit our Quick Start Guide .